Laurka na Dzień Matki

Nie ma takich słów, którymi mogłabym wyrazić jak bardzo Mama wpływa na moje życie. Opiekując się, dbając, martwiąc dosłownie każdego dnia. Od pierwszych chwil, kiedy dostaje się do rąk małe, różowe zawiniątko, dla którego będzie się całym światem, czuje się w sercu, że nie da się już bardziej kochać i nie ma piękniejszej miłości. A zrozumiałam to dopiero wtedy, kiedy sama stałam się Mamą. Uczucie trwogi nigdy nie mija, a z tego co mówi moja Mama, nigdy nawet nie maleje. Wszechobecna jest również chęć wyciśnięcia z dnia każdej kropli, aby móc uczynić świat lepszym dla swojego dziecka. Świat jest przecież polem walki dobra ze złem, gdzie super-bohaterką jest właśnie Mama. Moja Mama. 

Nie ma także sposobu, aby móc podziękować należycie za poświęcony czas, przelane łzy i wałkowane do głowy mądrości życiowe. Jest tylko nadzieja, że kiedy nadejdzie ten moment, będę mogła należycie się odwdzięczyć i pokazać, ze miłość Córki do Matki jest równie silna jak Mamy do dziecka.

Dziękuję Mamo, że mnie tak mocno kochasz… Ty też jesteś Moim Światem! Dzięki Tobie jestem kim jestem, wspaniałą kobietą. Zupełnie jak Ty. I mam nadzieję, że któregoś dnia będę taką waleczną i niesamowitą Mamą dla Nel, jaką Ty jesteś dla mnie. Obiecuję Tobie – wszystko będzie dobrze. Kocham Cię! 

Moje dwie Panie, z którymi wspólnie dzielę ten wyjątkowy dzień
Aldona – moja Mama
Mała ja – zupełnie jak mała Nel

Moje serce tego dnia jest również z babcią i moimi ciociami, które niczym tarcza Wonder Women chronią mnie od oseska po dziś dzień. Babciu, Ewa, Marzena i Grażyna. Dziękuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s